Residence Hotel
Staedtle 23, Vaduz, Liechtenstein, 9490
Online rezervace . Ceny od CHF145.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od CHF 145
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Hotel Residence is a luxurious 4-star hotel, centrally located, only a few minutes walk from the city centre. This business hotel is an ideal starting point for cultural excursions, tourism and business meetings. It offers a business centre, 2 quiet meeting rooms, a conference room with great variety of services and facilities.

Meals can be served in the conference rooms on your request. A high-class restaurant and a stylish bar are for you to use. The stylish interior design incorporates creative features and fashionable yet functional furnishings.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Residence Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Hohenems, Austria (HOH-Hohenems-Dornbirn) - 18.61 mi
  • Altenrhein, Switzerland (ACH-St. Gallen - Altenrhein) - 24.06 mi
  • Friedrichshafen, Germany (FDH-Friedrichshafen - Lake Constance) - 36.81 mi
  • St. Moritz, Switzerland (SMV-Samedan) - 45.38 mi
  • Zurich, Switzerland (ZRH) - 49.93 mi
  Muzea
  • Museum Sarganserland - 7.40 mi
  • Museumbickel - 9.97 mi